zapytaj eksperta faq@rakpluca.szczecin.pl

DLA PACJENTA

zapytaj naszego eksperta

Nasz ekspert, dr n. med. Izabela Chmielewska postara się odpowiedzieć na Państwa pytania z zakresu leczenia drobnokomórkowego raka płuca.

Pani Izabela Chmielewska na co dzień jest pracownikiem Katedry i Kliniki Pneumonologii, Onkologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizacją Pani doktor jest leczenie raka płuca, w szczególności w jego drobnokomórkowej postaci. Ponadto zasiada w składzie niedawno powołanej Rady Ekspertów ds Drobnokomórkowego Raka Płuca.

Zanim Państwo wyślą swoje zapytanie proponujemy zapoznać się z odpowiedziami naszej ekspertki na pytania już zadane

przejdź do strony odpowiedzi na już zadane pytania

Pytanie można wysłać bezpośrednio na adres: faq@rakpluca.szczecin.pl

Jak również skorzystać z poniższego formularza pocztowego:

/* - pola wymagane

Wysłanie powyższego formularza, jest równoczesnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie lub w celu kontaktu z wysyłającym. Dane podawane są dobrowolnie - informujemy, że nie będą przekazywane innym podmiotom i będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji odpowiedzi na przesłane powyżej zapytanie. Właścicielowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, jak również cofnięcia wyrażenia zgody na ich przetwarzanie. Zapoznaj się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Captcha

Pani doktor postara się odpowiedzieć w możliwie najkrótszym czasie.
Odpowiedź otrzymacie Państwo drogą mailową.

Najciekawsze tematy zostaną również zamieszczone w dziale FAQ tego serwisu internetowego.

dr n. med. Izabela Chmielewska